KONGRE SUNUMLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

En Güncel Bilgileri Sizelere Ulaştırabilmemiz İçin,
Lütfen Mail Listemize Üye Olun.

 

Davet

KONGRE SUNUMLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Değerli Meslektaşlarım,

Eğitime verdiğimiz önem, bilgiyi paylaşma isteğimiz ve meslektaşlarımızla bir araya gelme arzusuyla 15 yıl önce başlatmış olduğumuz Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD Pediatri Günleri’nin 15. sini 3-4 Nisan 2014 tarihleri arasında İzmir Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğiz. Her yıl aldığımız olumlu geri bildirimler sonucunda bir sonraki yıla daha büyük bir hevesle hazırlanıyoruz. Bizler bu sempozyumu çok önemsiyor, İzmir ve çevre illerde görev yapan tüm çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları, aile hekimleri, halk sağlığı uzmanları, ilgili tıpta uzmanlık öğrencileri, pratisyen hekimler, çocuk sağlığı ile ilgili hemşire ve diğer sağlık çalışanlarını aramızda görmeyi hedefliyoruz.

Bu yılki sempozyumumuzda “Çocuk sağlığı izlemindeki riskler, güvenlik danışmanlığı, yüksek riskli bebeklerin taburculuk sonrası izlemi, inflamatuvar bağırsak hastalıkları, hipertansiyon, puberte bozuklukları, acilde solunum sıkıntısı olan çocuğa yaklaşım, pratik EKG, akılcı antibiyotik kullanım ilkeleri, allerjik cilt hastalıkları, psikomotor gelişme geriliğine yaklaşım, sık karşımıza çıkan pediatrik kulak burun boğaz ve göz hastalıkları” ana konuları oluşturmaktadır. İki gün sürecek olan etkinliğimizde sizlerin sık karşılaşabileceği konuları ele almayı, güncel bilgileri aktarmayı, tartışmayı, mesleksel beceri ve uygulamalarda daha iyiye ulaşmayı amaçladık. Bu bilgiler ışığında takip ve tedavi edilecek her çocuk, hepimize mutluluk kaynağı olacaktır.

Sempozyumumuza destek veren, katılan, bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşan herkese şimdiden teşekkür ediyor, başarılı bir sempozyum olmasını diliyorum.

Saygılarımla,

 

Prof. Dr. Hale Ören

DEÜTF Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

 

 

 

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.